HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 18:00 1.12., ZS Cheb

Fotogalerie

HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou Fotogalerie ze zápasu 19. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové Fotogalerie ze zápasu 15. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
Playoff 07/08 Playoff 07/08 Snímky ze zápasů playoff sezóny 07/08 Vstoupit do galerie »
Kladenští Krajánci Kladenští Krajánci Exibiční utkání s kladenskými Krajánky Vstoupit do galerie »
Tým v průběhu let Tým v průběhu let Fotografie HC Řisuty v průběhu let Vstoupit do galerie »
Historie Historie Historické snímky hokeje v Řisutech Vstoupit do galerie »

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.