HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Fotogalerie

HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou Fotogalerie ze zápasu 19. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové Fotogalerie ze zápasu 15. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
Playoff 07/08 Playoff 07/08 Snímky ze zápasů playoff sezóny 07/08 Vstoupit do galerie »
Kladenští Krajánci Kladenští Krajánci Exibiční utkání s kladenskými Krajánky Vstoupit do galerie »
Tým v průběhu let Tým v průběhu let Fotografie HC Řisuty v průběhu let Vstoupit do galerie »
Historie Historie Historické snímky hokeje v Řisutech Vstoupit do galerie »

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák