HC Stadion Vrchlabí VS. HC Řisuty
5. KOLO // 18:00 5.10., ZS Vrchlabí

Fotogalerie

HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou Fotogalerie ze zápasu 19. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové HC Řisuty - HC Rodos Dvůr Králové Fotogalerie ze zápasu 15. kola 2. ligy západ 2017/18 Vstoupit do galerie »
Playoff 07/08 Playoff 07/08 Snímky ze zápasů playoff sezóny 07/08 Vstoupit do galerie »
Kladenští Krajánci Kladenští Krajánci Exibiční utkání s kladenskými Krajánky Vstoupit do galerie »
Tým v průběhu let Tým v průběhu let Fotografie HC Řisuty v průběhu let Vstoupit do galerie »
Historie Historie Historické snímky hokeje v Řisutech Vstoupit do galerie »

26.08. Přípravné utkání - Řisuty se 17. září představí v přípravném utkání na půdě HC Kobra Praha. Začátek je naplánovaný na 18:00.

22.08. Zranění - Buldoci se bohužel ve značené části sezóny budou muset obejít bez Matěje Malovického. Ten si přetrhl achilovku a podstoupil operaci.

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.