HC Příbram VS. HC Řisuty
1. KOLO // 18.9., ZS Příbram

Další body!

Další body!

První kolo zápasů ukončili Buldoci na půdě Písku. Po těsné prohře v Chebu si chtěli spravit chuť, což se jim do jisté míry povedlo. Proti Králům dokázali otočit nepříznivý stav, zápas ale nakonec šel do prodloužení, ve kterém rozhodl Vincent Keszi.

IHC Králové Písek – TJ HC Řisuty 2:3 pp. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky
: 18. Bednařík (Dudáček), 56. Čížek (Januška, Bílek) – 24. Matula (Havlůj), 47. Rendla (Flachs, Patyk), 62. Keszi (Patyk, Potěchin). Rozhodčí: Jílek – Bělohlav, Tuháček. Vyloučení: 5:4, navíc Dudáček (PIS) OT za VRAZ. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 265. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

IHC Králové Písek: Novák D. – Dosek, Novák F., Bílek, Tampier, Dvořák, Turek, Dudáček, Sýbek „C“, Čížek, Šuhaj, Januška, Matějček, Matějka, Bednařík, Brož, Novotný, Hollar.

TJ HC Řisuty: Stahl – Flachs, Potěchin „C“, J. Kučera, Zich, Malovický, Matula – Keszi, Patyk „A“, Rendla – Řepka, Fortelka, M. Kučera – Havlůj, Janeček, Čermák – Výrut.

9.10. v 20:44 |

Aktuality

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák