HC Řisuty VS. HC Wikov Hronov

Další body!

První kolo zápasů ukončili Buldoci na půdě Písku. Po těsné prohře v Chebu si chtěli spravit chuť, což se jim do jisté míry povedlo. Proti Králům dokázali otočit nepříznivý stav, zápas ale nakonec šel do prodloužení, ve kterém rozhodl Vincent Keszi.

IHC Králové Písek – TJ HC Řisuty 2:3 pp. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:1)
: 18. Bednařík (Dudáček), 56. Čížek (Januška, Bílek) – 24. Matula (Havlůj), 47. Rendla (Flachs, Patyk), 62. Keszi (Patyk, Potěchin). Rozhodčí: Jílek – Bělohlav, Tuháček. Vyloučení: 5:4, navíc Dudáček (PIS) OT za VRAZ. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 265. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

IHC Králové Písek: Novák D. – Dosek, Novák F., Bílek, Tampier, Dvořák, Turek, Dudáček, Sýbek „C“, Čížek, Šuhaj, Januška, Matějček, Matějka, Bednařík, Brož, Novotný, Hollar.

TJ HC Řisuty: Stahl – Flachs, Potěchin „C“, J. Kučera, Zich, Malovický, Matula – Keszi, Patyk „A“, Rendla – Řepka, Fortelka, M. Kučera – Havlůj, Janeček, Čermák – Výrut.

SYNER Český Hokej Women's World Championship 2025 Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák