Velkolepý obrat! Naděje žije

Po prohře v Bílině chtěli hokejisté Řisut zabrat a naplno bodovat, jinak by to znamenalo obrovské problémy v boji o záchranu. Do zápasu s Hodonínem navíc nevstoupili vůbec dobře, když prohrávali už od 12. sekundy zápasu. Po první třetině ztráceli už tři góly a vypadalo to špatně. V prostřední části zápasu se ale něco změnilo, Buldoci soupeře z Moravy udeřili sedmi góly, na které nedokázali odpovědět a ve skupině o udržení tak brali své první tři body.

TJ HC Řisuty – SHK Hodonín 8:4 (1:4, 5:0, 2:0)
: 7. Okegawa (Janeček, M. Kučera), 23. Formánek (Patyk, Rendla), 29. M. Kučera (Janeček, Malovický), 33. Rendla (Řepka, Patyk), 34. Sýkora (Petráš, Zich), 39. J. Kučera (Petráš, Patyk), 56. Janeček (Řepka, Sýkora), 58. Patyk (Matula, Formánek) – 1. Komínek (Hložánek), 12. Hložánek (Komínek, Hefka), 12. Janás (Růžička, Romančík), 20. Miklík (Růžička, Hložánek).
Rozhodčí: Šperl, Kosnar – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 6:13, navíc Hložánek (HOD) OK za VRAZ a Hohl (HOD) OT za NESP. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 8:4.

TJ HC Řisuty: Pánek – Zich, Matula „A“, J. Kučera, Řepka, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – Sýkora, Čermák, Petráš – M. Kučera, Janeček, Okegawa.
SHK Hodonín: Kořének (56. Martinčík) – Mikulík, Pchalin, Hohl, Škápik, Miklík „C“ – Sedlák, Růžička, Handl, Janás, Hefka, Komínek „A“, Marek, Hložánek, Romančík.

5.01. Nové posily - Formou hostování budou v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

Generální partner