HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 18:00 1.12., ZS Cheb

Další body!

První kolo zápasů ukončili Buldoci na půdě Písku. Po těsné prohře v Chebu si chtěli spravit chuť, což se jim do jisté míry povedlo. Proti Králům dokázali otočit nepříznivý stav, zápas ale nakonec šel do prodloužení, ve kterém rozhodl Vincent Keszi.

IHC Králové Písek – TJ HC Řisuty 2:3 pp. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:1)
: 18. Bednařík (Dudáček), 56. Čížek (Januška, Bílek) – 24. Matula (Havlůj), 47. Rendla (Flachs, Patyk), 62. Keszi (Patyk, Potěchin). Rozhodčí: Jílek – Bělohlav, Tuháček. Vyloučení: 5:4, navíc Dudáček (PIS) OT za VRAZ. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 265. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

IHC Králové Písek: Novák D. – Dosek, Novák F., Bílek, Tampier, Dvořák, Turek, Dudáček, Sýbek „C“, Čížek, Šuhaj, Januška, Matějček, Matějka, Bednařík, Brož, Novotný, Hollar.

TJ HC Řisuty: Stahl – Flachs, Potěchin „C“, J. Kučera, Zich, Malovický, Matula – Keszi, Patyk „A“, Rendla – Řepka, Fortelka, M. Kučera – Havlůj, Janeček, Čermák – Výrut.

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.