HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou

Hráčský kádr v přípravě

Příprava na druholigovou sezónu 2023/24 je v plném proudu a již tento pátek odehrají hráči Řisut první přípravné utkání na půdě Kralup nad Vltavou. Na čase je tedy představit si hráčský kádr, který se pod vedením trenéra Pavla Křepelky připravuje.

Nejprve zmíníme některé odchody. Produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora se připojili do přípravy se Slovanem Ústí nad Labem, kde je povede zkušený kouč Vladimír Růžička. Obránce Miroslav Pokorný je na zkoušce v Benátkách nad Jizerou, forward Matyáš Rendla nebude v týmu pokračovat z časových důvodů.

Teď k těm radostnějším zprávám. V týmu zůstává zkušený kapitán Vítězslav Bílek! Svou sedmou sezónu v Řisutech přidá čtvrtý neproduktivnější hráč klubu Petr Patyk, pokračovat budou také stálice Michail Potěchin, Pavel Řepka, Vincent Keszi či Juja Okegawa.

Pravděpodobně nejzvučnější posilou před novým ročníkem je Jakub Hajný! Téměř 190 cm vysoký útočník v uplynulé sezóně působil v Sokolově a v rezervě Dynama Pardubice, dohromady má na svém kontě přes 150 zápasů za první tým Rytířů Kladno. Do áčka Rytířů na chvíli nakoukl také obránce Ondřej Volráb, který si v posledních letech vyzkoušel také angažmá ve Švédsku a Polsku.

Hráčský kádr má aktuálně následovnou podobu:

Brankáři: Petr Pánek, Tomáš Horák (Jablonec), Tadeáš Zeithaml (Letňany).

Obránci: Adam Zich, Michail Potěchin, Pavel Řepka, Sebastian Janda, Jan Strnad, Matěj Malovický, Ondřej Volráb (Nowy Targ), Tomáš Klapka (Kralupy), Radek Nerad (Cheb), Jan Jakubec (Pardubice).

Útočníci: Vítězslav Bílek, Petr Patyk, Petr Janeček, Vincent Keszi, Aleš Chamrád, Jan Výrut, Kryštof Pejchal, Juja Okegawa, Jakub Hajný (Sokolov), Daniel Čech (Klatovy), Marek Pulda (Králův Dvůr), Aleksej Dobrov (Letňany), Rudolf Klíma (Cheb), Vojtěch Špaldoň (Roudnice).

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák