HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou

Na konec sezóny vítězné nájezdy!

Poslední zápas sezóny odehrály Řisuty v Hronově, který už dlouho ví, že bude hrát baráž o udržení. Asi i proto si buldoci mysleli, že se soupeř porazí sám, v tom se ale šeredně mýlili. Ještě v první třetině prohrávali 1:5. Poté se ale dokázali zvednout a dovedli do nájezdů. V těch se trefili Janda s Janečkem a bylo rozhodnuto o dvou bodech pro Řisuty!

HC Hronov – HC Řisuty 5:6 sn. (5:3, 0:0, 0:2 – 0:0)
: 4. Poppel (Akhmetianov), 11. Exner (Kubeček, Subbotin), 12. Akhmetianov (Poppel, Pavelka), 12. Kubeček (Subbotin, Voňka), 16. Štrombach (Akhmetianov, Poppel) – 8. Okegawa (Křepelka, Chamrád), 16. Sýkora (Potechin, Pejchal), 20. Patyk (Pejchal, Řepka), 43. Bílek (Patyk, Janeček), 47. Janeček (Pejchal, Potechin), rozh. nájezd Janeček. Rozhodčí: Kraval – Teršíp, Hlinka. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:6.

HC Hronov: Tichý – Exner „C“, Veselý, Zachariáš, Salnikov, Pavelka, Voňka, Amirov – Havelec, Kubeček, Štrombach, Akhmetianov, Poppel „A“, Dunda, Bon, Subbotin.
HC Řisuty: Petržílka (12. Šubrt) – Řepka, Zich, Janda, Potěchin, Malovický, Strnad, Pokorný – Bílek „C“, Patyk, Janeček – Sýkora, Pejchal, Rendla – Chamrád, Křepelka, Okegawa – Výrut.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák