HC Řisuty VS. HC Stadion Cheb

Tři body z Hronova!

Na první tři výhry potřebovali buldoci 25 zápasů, na další tři už jenom tři utkání. Po Písku a Klatovech totiž dokázali po dlouhé době přivést body také z venku, když si poradili s oslabeným Hronovem. Ovšem téměř se opakoval scénář z minulého měření sil, Řisuty totiž vedly o tři góly a nechaly soupeře vyrovnat. Nakonec však dokázaly zvítězit za tři body!

HC Hronov – HC Řisuty 4:6 (3:4, 1:1, 0:1)
: 7. Przybyla (Amirov, Bačkovský), 13. Štrombach (Putz, Pavelka), 15. Akhmetianov (Poppel), 31. Veselý (Minařík, Putz) – 3. Bílek (Řepka, Petráš), 5. Janeček (Petráš), 9. Chamrád (Okegawa), 12. Janeček (Rendla, Chamrád), 35. Bílek, 60. Křepelka (Sýkora, Bílek). Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 215. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 4:4, 4:6.

HC Hronov: Tichý (12. Ryšavý) – Žaba, Amirov, Salnikov „A“, Minařík, Pavelka, Pavič, Veselý – Przybyla, Akhmetianov, Baškovský, Poppel „C“, Putz, Štrombach, Horký, Dunda.
HC Řisuty: Pánek – Řepka, Zich, Janda, Potěchin, Malovický, Pokorný – Bílek „C“, Křepelka, Petráš – Sýkora, Pejchal, Bláha – Chamrád, Janeček, Okegawa – Rendla.

Vstup do utkání patřil jednoznačně buldokům a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo konat jakékoliv drama. Už ve třetí minutě při hře čtyři na čtyři Vítězslav Bílek napřáhl ke střele a prostřelil Tichého, dvě minuty potom z pravého kruhu přesně k tyči zakončil Petr Janeček. Chvíli poté Hronov snížil dorážkou Petra Przybyla. Následovala ale narážečka s Okegawou, kterou v gól proměnil Aleš Chamrád a pár minut poté znovu pálil Petr Janeček. Ovšem hráči Řisut polevili a po trefách Štrombacha s Akhmetianovem byl jejich náskok znovu jen jednogólový. A to ještě před přestávkou mohl srovnat Dunda, Petr Pánek ale udržel svůj tým nad vodou.

Prostřední část hry byla dlouho vyrovnaná, po půl hodině hry se ale obrazně začínalo od začátku. Odraženou střelu od modré totiž dokázal za brankovou čáru procedit Milan Veselý. Naštěstí se ale neopakoval scénář z minulého vzájemného zápasu. Buldoci totiž žádný další gól neinkasovali a naopak využili chyb soupeře. Chvíli po vyrovnání totiž vystihl rozehrávku domácích Vítězslav Bílek a ten dal vítězný gól. Následovaly další šance na navýšení skóre, ovšem Milan Ryšavý byl proti.

Hronov v poslední třetině převážně bránil a Řisuty měly dostatek šancí. Vítězslav Bílek jel dvakrát sám na branku, ani jednou ovšem nedokázal proměnit. Dobrou šanci měl také Petráš, i on si vylámal zuby na Ryšavém. Už to vypadalo na dramatický závěr, dvě minuty před koncem ale domácí šli do čtyřech a toho už buldoci využili. Jonáš Křepelka dostal dost času i prostoru před brankou, položil si gólmana na led a chladnokrevně zakončil. Pečetil tak tři body Řisut z Hronova!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

11.11. Návrat - Další návrat, tentokrát do obranných řad. Proti Chebu nastoupí Adam Zich!

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.