HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou

Mizérie pokračuje

Po středeční prohře v Děčíně se Buldoci vydali znovu na sever. Tentokrát o trochu vedle, čekal je totiž zápas v Mostě. Proti soupeři, kterého v minulém utkání porazili vysoko 7:4, od začátku nestíhali. Nyní sice vyhráli poslední třetinu, před ní ale prohrávali už o sedm gólů.

MOSTEČTÍ LVI – HC Řisuty 9:3 (4:0, 3:0, 2:3)
: 6. Smolka (Procházka, Steinocher), 8. Písařík (Procházka, Smolka), 14. Písařík (Havlůj, Smolka), 17. Mical (Šimeček, Šoustek), 22. Mical (Kysela), 36. Mical (Šoustek), 38. Šimeček (Kysela, Mical), 50. Král (Hofmann, Böhm), 60. Šimeček (Kysela) – 46. Zich (Bílek, Potěchin)), 55. Petráš (Bílek, Křepelka), 59. Chamrád (Rendla, Zich). Rozhodčí: Glanc – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 142. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:3, 9:3.

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl – Steinocher, Havlůj „C“, Šoustek, Kroupa, Hofmann, Šesták – Smolka, Písařík, Procházka – Kysela, Šimeček, Mical – Böhm „A“, Zdeněk, Nedrda – Král.
HC Řisuty: Pánek (22. Šubrt) – Zich, Janda, Strnad, Řepka, Rudovský, Potechin, Pokorný – Bílek „C“, Křepelka, Petráš – Sýkora, Patyk, Bláha – Chamrád, Pejchal, Rendla.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák