HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

Zápas s Pískem odložen

Domácí utkání Buldoků proti Písku, které se původně mělo hrát v sobotu 27. listopadu ve Slaném se odkládá.

Před třemi týdny klub zažádal o překlad zápasu na neděli 28. listopadu, soupeř ale nesouhlasil. Rozhodl tak svaz, který stanovil nový termín zápasu na 21. prosince se začátkem v 18:30.

Další utkání tak hráče Řisut čeká poslední listopadový den, kdy se vydají na půdu tradičního protivníka z Děčína.

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

11.11. Návrat - Další návrat, tentokrát do obranných řad. Proti Chebu nastoupí Adam Zich!

26.10. Návrat - Buldoci hlásí návrat do útočných řad, z Ústí nad Labem se vrací Ondřej Sýkora!

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.