HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Prohra i s Vrchlabím

Prohra i s Vrchlabím

Předposlední utkání ze šňůry domácích zápasů odehráli Buldoci proti Vrchlabí. Proti Stadionu po první třetině prohrávali 0:2 po dvou gólech v oslabení a už se nedokázali dostat zpět do hry. Soupeř si totiž svůj náskok pohlídal a nedopustil jeho zmenšení. Nakonec zvítězil o čtyři góly.

HC Řisuty – HC Stadion Vrchlabí 3:7 (0:2, 1:2, 2:3)
Branky a nahrávky
: 37. Bílek (Petráš, Řepka), 47. Petráš (Bílek), 49. Křepelka (Řepka) – 14. Chalupa (Chrtek, Duchan), 20. Hlaváč (Chalupa), 34. Chalupa (Urban), 39. Tatar (Duchan, Horáček), 44. Šlaicher (Cerman), 48. Cerman (Duran, Oliva), 59. Perička (Chrtek, Bláha). Rozhodčí: Hacaperka – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 80. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7.

HC Řisuty: Šubrt – Potěchin, Janda, Zich, Strnad, Rudovský – Bílek „C“, Křepelka, Petráš – Sýkora, Patyk, M. Bláha – Okegawa, Pejchal, Rendla.
HC Stadion Vrchlabí: Krinwald – Perička, Bendík „A“, Duran, Oliva, Horáček, Kynčl, Fiala – Chalupa, Chrtek, T. Bláha „A“ – Moník, Urban „C“, Hlaváč – Jirků, Duchan, Tatar – Cerman, Kozák, Šlaicher.

Ze začátku utkání hráli Buldoci s Vrchlabím vyrovnanou partii. Po necelých osmi minutách po hře vysokou holí hostujícího Petra Horáčka měli čtyřminutovou přesilovku. V té to zkoušeli například Zich, Bílek či Sýkora, ani jeden ale nevyzrál na gólmana Krinwalda. Dlouhá početní výhoda nakonec zůstala nevyužita, to se však nedalo říct na druhé straně. Po vyloučení Potěchina totiž Stadion šel do vedení už po deseti sekundách přesilovky, ve druhém případě to po faulu Martina Bláhy trvalo něco málo přes minutu. Gólem pět sekund před sirénou tak hosté zdvojnásobili své vedení.

Po přestávce měl velkou šanci Zdeněk Petráš. Ten jel téměř sám na brankáře, na kterého nevyzrál. Buldoci měli poté další početní výhody, ani tentokrát se prosadit nedokázali. Ba naopak. Po zaváhání v kombinaci jeli hosté do přečíslení. I přes veškerou snahu brankáře Filipa Šubrta totiž David Chalupa nakonec dorazil vyražený puk do branky. O pár minut později se poprvé prosadili i hráči Řisut. Po skvělé přihrávce Zdeňka Petráše jel sám na Romana Krinwalda Vítězslav Bílek. Ten vyslal přesnou střelu a snížil na 1:3. Ještě před druhou přestávkou si ale hostující celek vzal zpět dvougólový náskok, trefil se Tatar.

Krátce po začátku poslední části hry se Vrchlabí prosadilo znovu a bylo prakticky rozhodnuto. Za Buldoky se následně ještě dokázali prosadit Zdeněk Petráš s Jonášem Křepelkou, na obrat to však bohužel nestačilo. Buldoci následně inkasovali ještě další dvě branky a nakonec dostali stejně gólů, jako v sobotu proti Táboru. Sedm.

HTML galerie Zonerama
Řisuty Vrchlabí 3–7

23.11. v 22:04 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák