HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Potupná porážka v Letňanech

Potupná porážka v Letňanech

Proti dosavadnímu druhému týmu tabulky Řisuty nastoupily v oslabené sestavě kvůli absencím Patyka, Kesziho, Bláhy a Rudovského. To ovšem neomlouvá výsledek. Kromě solidně povedené prostřední třetiny totiž Letci jasně dominovali a jejich gólový účet se zastavil až na čísle 12.

HC Letci Letňany – HC Řisuty 12:2 (6:0, 1:2, 5:0)
Branky a nahrávky
: 3. Vacín (Havelka, Labuzík), 6. Pejchal (Kropáček, Hrala), 7. Poul (Hozák, Kastner), 10. Arnošt (Lytvynov, Kastner), 12. Vacín (Pejchal), 15. Kellerstein (Lytvynov, Kastner), 38. Kastner (Arnošt, Kellerstein), 48. Kropáček (Wojnar, Havelka), 55. Wojnar (Arnošt, Kellerstein), 55. Fiala (Kropáček, Chalupa), 57. Hozák (Poul), 59. Pejchal (Hrala, Fiala) – 27. Janeček (Šťastný, Okegawa), 35. Chamrád (Řepka, Bílek). Rozhodčí: Mejzlík – Gregar, Augusta. Vyloučení: 2:9. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Střely na bránu: 49:21. Diváci: 180. Průběh utkání: 6:0, 6:2, 12:2.

HC Letci Letňany: Brázdil – Kynčl, Guryevsky, Chalupa, Fiala, Lytvynov, Kolařík, Němeček, Havelka – Vacín, Pejchal, Hozák „C“, Kellerstein, Kastner „A“, Labuzík, Poul, Hrala, Kropáček, Wojnar, Arnošt, Pejchal.
HC Řisuty: Pánek (12. Šubrt) – Janda, Strnad, Potechin, Matějka, Pokorný, Řepka – Rendla, Výrut, Janeček, Chamrád, Okegawa, Křepelka, Šťastný, Petráš, Bílek „C“.

Vstup do zápasu byl z pohledu Řisut stejný, jako v posledních utkáních. Rychle inkasovaly, tentokrát to ale bylo mnohonásobně horší. Po první brance totiž přišla druhá, třetí, čtvrtá, pátá a šestá. A to na světelné tabuli stále svítila pouze patnáctá minuta první třetiny.

Prostřední část hry následně Buldoci vyhráli poměrem 2:1 po trefách Janečka s Chamrádem a vypadalo to, že alespoň částečně zachrání špatnou první část. Ovšem poslední třetina byla stejně tragická, jako ta první. Brankář Šubrt musel lovit dalších pět puků ze své sítě a Letňany tak zvítězily rozdílem třídy.

Nezbývá nic jiného, než se z této porážky rychle oklepat a připravit se na sobotu, kdy do Slaného přijede ještě nedávno extraligový tým Pirátů Chomutov.

19.10. v 20:12 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák