HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Dohrávka ve Vrchlabí neúspěšná

Dohrávka ve Vrchlabí neúspěšná

Netradičně v pondělí cestovali hokejisté Řisut k dohrávce 5. kola do vzdáleného Vrchlabí. V původním termínu se nehrálo z důvodu poruchy rolby, tentokrát ale vše bylo v pořádku a mohlo se hrát. Byl k vidění vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách, úspěšnější však byli domácí. Ani 30 zákroků brankáře Petra Pánka k bodům nepomohlo.

HC Stadion Vrchlabí – HC Řisuty 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky
: 22. Duchan (Kerekanič), 42. Tatar (Krsek, Kynčl), 55. Chalupa (Chrtek, Duchan) – 60. Řepka (Janeček, Okegawa). Rozhodčí: Veinfurter – Všetečka, Jiruška. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 528. Střely na bránu: 33:26. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

HC Stadion Vrchlabí: Vacek – Bendík „A“, Vácha, Fiala, Boukal, Kynčl, Kerekanič, Perička – Moník, Chrtek, Hlaváč, Chalupa, Poppel, Urban „C“, Krsek, Jirků, Cerman, Tatar, T. Bláha „A“, Duchan, Šlaicher.
HC Řisuty: Pánek – Řepka, Potěchin, Rudovský, Janda, Matějka, Strnad, Pokorný – Petráš, Chamrád, Rendla, M. Bláha, Šťastný, Okegawa, Janeček, Výrut, Křepelka, Patyk, Bílek „C“.

Buldoci sice měli hned ze začátku zápasu k dispozici přesilovku, domácí hráči si poradili. Sami následně měli ještě v první třetině dvě početní výhody, ve kterých pořádné prověřili pozornost Petra Pánka. Ten do první přestávky šel se stoprocentní úspěšností, když v desáté minutě vychytal trestné střílení vrchlabského kapitána Patrika Urbana i další řadu příležitostí.

Pár desítek sekund po začátku druhé části hry už Stadion šel do vedení. Po vyražené střele od modré čáry se před brankovištěm nejrychleji zorientoval Samuel Duchan a ten překonal gólmana Pánka. Domácí hokejisté měli i další šance, ty ovšem končily buď u brankáře, nebo na brankové konstrukci.

Poslední třetina v podstatě kopírovala tu druhou. Přibližně po minutě a půl hry dal svému týmu dvoubrankové vedení Jakub Tatar, když s kotoučem najel před bránu, položil si Petra Pánka a zakončil přesně. Buldoci sice v poslední periodě měli větší počet střel, téměř všechny ale skončily na výstroji Denise Vacka. Na druhé straně se pět minut před koncem prosadil David Chalupa a bylo vymalováno. Hráči Řisut sice v poslední sekundě zápasu zaznamenali čestný úspěch po trefě Pavla Řepky, na půdě Stadionu Vrchlabí to však na bodový zisk nestačilo.

17.10. v 20:33 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák