HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

Zápas s Táborem mění pořadatelství

Poslední měsíce je zimní stadion ve Slaném v rekonstrukci, která bohužel stále nekončí. Poprvé v této sezóně na jeho led Buldoci měli vyjet tuto sobotu utkáním s HC Tábor, to se ale nestane. Hřiště na tento zápas připraveno nebude a tak se situace musela rychle vyřešit. Nakonec soupeř z Tábora souhlasil s výměnou pořadatelství, v sobotu 1. října v 18:00 tak Řisuty nastoupí právě na hřišti Kohoutů. Soupeři děkujeme za vstřícnost.

1. 10. 2022 – Zimní Stadion Tábor – HC Tábor vs. HC Řisuty
19. 11. 2022 – Zimní Stadion Slaný – HC Řisuty vs. HC Tábor

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

11.11. Návrat - Další návrat, tentokrát do obranných řad. Proti Chebu nastoupí Adam Zich!

26.10. Návrat - Buldoci hlásí návrat do útočných řad, z Ústí nad Labem se vrací Ondřej Sýkora!

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.