HC Řisuty VS. HC Letci Letňany

Hlavní je výhra, ví dvougólový Vítězslav Bílek

Před sezónou Buldoky posílil Vítězslav Bílek. Tedy hráč s bohatými zkušenostmi ze dvou nejvyšších soutěží, ve kterých nastřílel přes 200 branek. A nyní pokračuje ve střílení gólů i ve 2. lize! „Jsem rád, že jsem mohl přispět dvěma góly, ale ještě lepší na tom všem je výsledek a tři body do tabulky, “ řekl po utkání v Chebu.

Proti místnímu Stadionu totiž brali hráči Řisut první tři body v této sezóně! „Do tohoto zápasu jsme šli mnohem lépe připraveni, než do toho s Jabloncem, uvedl Bílek. Proč? „Moc nám chyběly přípravné zápasy. Měli jsme na přípravu oproti ostatním málo času, ale věřím, že právě výsledky jako včerejší se odrazí na dalších lepších výkonech.“

39letý forvard v prvních dvou utkáních nastupoval ve formaci po boku Petra Patyka a Zdeňka Petráše, navíc s kapitánským céčkem. „Spolupráce s Patynou a Petrym je zatím dobrá!“, pochvaluje si. „Jenom Patyna by mohl častěji přihrávat (smích). Pořád se sehráváme, dosud to bylo dobré, ale doufám, že to do budoucna bude ještě lepší,“ dodal.

Co bylo hlavním důvodem výhry na západě Čech? „V první řadě musím vyzdvihnout Petra Pánka, který téměř dokonale zavřel naše brankoviště. Jinak jsme se snažili po celý zápas dodržovat náš systém, což se svým způsobem podařilo. Ale vždy je prostor na zlepšení,“ ví útočník, který si zahrál také například v Kazachstánu nebo ve Finsku.

A navážou Řisuty na včerejší tříbodový zisk i ve středu v Klatovech? „Do každého zápasu jdeme pro body, znovu uděláme vše, co půjde. Když se budeme držet věcí, které dělat chceme, tak nevidím důvod, proč bychom nemohli odvést zpět domů další body,“ řekl Vítězslav Bílek na závěr.

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

11.11. Návrat - Další návrat, tentokrát do obranných řad. Proti Chebu nastoupí Adam Zich!

26.10. Návrat - Buldoci hlásí návrat do útočných řad, z Ústí nad Labem se vrací Ondřej Sýkora!

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.