HC Řisuty VS. HC Příbram
2. KOLO // 18:30 27.9., ZS Slaný

Juja Okegawa po Jablonci

Juja Okegawa po Jablonci

Buldoci v prvním zápase druholigového ročníku nebodovali. V zápase ale vedli, když skóre otevřel Juja Okegawa, který tak dorovnal svůj gólový účet z minulé sezóny. „Vloni jsem kvůli zranění toho tolik neodehrál, tak jsem si alespoň tímto gólem udělal radost,“ řekl ke své trefě.

A jak se tato trefa zrodila? „Bylo to chvíli po konci naší přesilovky. Dlouho jsme drželi puk ve třetině a měli jsme dost střel. Pak jsem dostal přihrávku na levou stranu. Po vyražené střele jsem šel na dorážku mezi kruhy a bez přemýšlení jsem pálil nad rameno a padlo to tam.“

Vedení však netrvalo dlouho. Hned minutu po přestávce totiž domácí srovnali a následně strhli vedení na svou stranu. „V první třetině jsme sice branku moc neohrozili, ale dobře jsme drželi daný systém a nedovolili jim žádnou gólovou šanci. Od druhé třetiny jsme se bohužel hodně nechávali vylučovat a z toho pramenily tři trefy soupeře,“, popsal Okegawa hlavní příčiny otočky skóre.

„Měli jsme dohromady pět vyloučení v jediné třetině, což je moc. Skoro polovinu druhé třetiny jsme hráli v početní nevýhodě. Nemohli jsme tolik do pásma soupeře, a tak se samozřejmě střílí góly těžko,“ měl jasno rodák z Japonska.

Není ale čas smutnět, druholigový kolotoč se teprve rozjíždí. V sobotu Buldoci nastoupí na půdě Chebu. „Musíme to hodit za hlavu a proti Chebu nastoupit úplně jinak – disciplinovaně,“ dodal Juja Okegawa na závěr.

22.09. v 20:04 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák