HC Stadion Vrchlabí VS. HC Řisuty
5. KOLO // 18:00 5.10., ZS Vrchlabí

Buldoci zahájí sezónu s Jabloncem!

Po odstoupení proběhl nový los 2. ligy pro sezónu 2022/23. Ten v prvním kole hráčům Řisut přisoudil tradičního protivníka z Jablonce nad Nisou! Proti Vlkům určitě budou Buldoci chtít navázat na sérii proti tomuto soupeři, kterého porazili v soutěžních utkáních už pětkrát v řadě. Soutěž začíná ve středu 21. září.

Zároveň je znám nový systém soutěže. V základní části se odehraje 30 utkání (každý s každým doma-venku). Poté se skupina Západ rozdělí na dvě – 1. – 8. místo a 9. – 16. místo. V obou těchto skupinách se znovu týmy utkají každý s každým dvakrát. Celkově tak po rozdělení všechny kluby odehrají 44 zápasů. Týmy na 7. – 10. místě proti sobě odehrají předkolo play off na dva vítězné zápasy.

26.08. Přípravné utkání - Řisuty se 17. září představí v přípravném utkání na půdě HC Kobra Praha. Začátek je naplánovaný na 18:00.

22.08. Zranění - Buldoci se bohužel ve značené části sezóny budou muset obejít bez Matěje Malovického. Ten si přetrhl achilovku a podstoupil operaci.

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.