HC Řisuty VS. HC Stadion Cheb

Buldoci zahájí sezónu s Jabloncem!

Po odstoupení proběhl nový los 2. ligy pro sezónu 2022/23. Ten v prvním kole hráčům Řisut přisoudil tradičního protivníka z Jablonce nad Nisou! Proti Vlkům určitě budou Buldoci chtít navázat na sérii proti tomuto soupeři, kterého porazili v soutěžních utkáních už pětkrát v řadě. Soutěž začíná ve středu 21. září.

Zároveň je znám nový systém soutěže. V základní části se odehraje 30 utkání (každý s každým doma-venku). Poté se skupina Západ rozdělí na dvě – 1. – 8. místo a 9. – 16. místo. V obou těchto skupinách se znovu týmy utkají každý s každým dvakrát. Celkově tak po rozdělení všechny kluby odehrají 44 zápasů. Týmy na 7. – 10. místě proti sobě odehrají předkolo play off na dva vítězné zápasy.

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

11.11. Návrat - Další návrat, tentokrát do obranných řad. Proti Chebu nastoupí Adam Zich!

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.