HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou
1. KOLO // 21.9., ZS Slaný

S Buldoky zahájí přípravu Michal Kliment!

S Buldoky zahájí přípravu Michal Kliment!

Řisuty dále posilují. Obranné řady přijde vyztužit 28letý Michal Kliment. Ten v posledních třech sezónách oblékal dres Havlíčkova Brodu, ve kterém mimochodem v loňském roce proti Řisutům vyrovnal pár minut před koncem a poté vstřelil vítězný gól v nájezdech (na fotografii). Vítej a ať se daří!

Michal Kliment nastartoval svou hokejovou kariéru ve Spartě Praha. V české lize dorostu do 18 let celkem odehrál přes 100 utkání, zahrál si také za reprezentaci do 16 let. V sezónách 2012–13 a 2014–15 si zahrál i v Americe, kde nastupoval hlavně za Great Falls Americans.

V roce 2015 následoval návrat do Čech. Konkrétně do týmu HC Moravské Budějovice, se kterými ve své čtvrté sezóně došel až do kvalifikace o postup do druhé nejvyšší soutěže. Tam ovšem neuspěl a tak se stěhoval do Havlíčkova Brodu. Za Bruslaře odehrál tři sezóny, za celkem 89 zápasů si připsal úctyhodných 36 kanadských bodů.

Foto: Nella Ditrichová, bkhb.cz

3.08. v 12:36 |

Aktuality

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

5.01. Nové posily - Formou hostování budou v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák