HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou
1. KOLO // 21.9., ZS Slaný

Řisuty povede Pavel Křepelka

Řisuty povede Pavel Křepelka

Po konci Jana Boháčka na pozici hlavního trenéra vedení HC Řisuty intenzivně hledalo jeho nástupce. A toto hledání je u konce. Buldoky povede v následující sezóně Pavel Křepelka! 54letý kouč ve své dosavadní trenérské kariéře působil především u mládeže v PZ Kladno. Je otcem velkého bojovníka Petra a také Jonáše, který mezi lety 2009 a 2013 odehrál za Řisuty celkem 144 soutěžních utkání. „Je znám svým důrazem na disciplínu, pořádek a pevnou organizaci, což potřebujeme,“ popsal nového trenéra sportovní manažer klubu Ivan Záleský.

Trenére, vítejte a přejeme hodně štěstí!

2.08. v 17:11 |

Aktuality

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

5.01. Nové posily - Formou hostování budou v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák