HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Dominik Chabr: Jsem rád, že jsem zpět!

Dominik Chabr: Jsem rád, že jsem zpět!

Buldoci hlásí další příchod, tentokrát do brankoviště. Vrací se totiž Dominik Chabr! 28letý gólman už v Řisutech působil, přišel před sezónou 2016/17 a podílel se na postupu do play off. „Doufám, že se povede podobný úspěch, jako když jsem přicházel poprvé,“ říká natěšeně.

I když v dresu Buldoků za sezónu a půl odchytal celkem jen 19 zápasů, tak se vrací rád. „Vracím se do prostředí, které znám. Byl jsem tu spokojený a proto jsem rád, že jsem zpět. S panem Záleským jsme byli v kontaktu již delší dobu,“ řekl Chabr o svém návratu.

Po odchodu z Řisut v průběhu sezóny 2017/18 chytal v dresu Bíliny, poté působil také u Mosteckých lvů. Následoval návrat do Bíliny, v uplynulých dvou sezónách ale nechytal nikde. Proč? „V Bílině jsem skončil z vlastního rozhodnutí, nebyly tam ideální podmínky. Poté byl covid a nehrál vlastně nikdo. Loňskou sezónu jsem vynechal z pracovních důvodů, ale nemám z toho obavy. Často chodím na led s klukama, kteří hrají 1. nebo 2. ligu, takže v tréninku jsem stále.“

Jak se těší na konfrontace s týmy jako Ústí nad Labem, Tábor nebo Chomutov? „Určitě se těším, 2. liga bude hodně nabitá. Jsou tam týmy, které ještě nedávno hrály Chance ligu, takže určitě bude pro všechny týmy výzva se vytáhnout. Věřím, že se sejde dobrá parta a budeme táhnout za jeden provaz“, odvětil odchovanec HC Most.

A co na to říká z brankářského pohledu? „Co se mě osobně týče tak mám rád zápasy, kde má gólman práci. Když jsem pod tlakem a zachytám si dost tak je to lepší, než když na mě jde jen pár střel. Na toto se těším a budu se snažit co nejvíce pomoci týmu, aby se vyhrávalo. Chtěl bych se znovu dostat do play off,“ dodal na závěr.

Současná soupiska
Brankář: Dominik Chabr, Petr Pánek.
Obránci: Jakub Kučera, Matěj Malovický, Michail Potěchin, Pavel Řepka.
Útočníci: Vítězslav Bílek, Matěj Čermák, Petr Janeček, Vincent Keszi, Michal Kučera, Juja Okegawa, Petr Patyk, Zdeněk Petráš, Jiří Pokorný, Matyáš Rendla, Jan Výrut.

26.07. v 08:41 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák