HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Řisuty posílí Vítězslav Bílek!

Řisuty posílí Vítězslav Bílek!

Buldoci před startem nové sezóny hlásí další posilu – do útočných řad přichází velezkušený útočník Vítězslav Bílek! Ten má na svém kontě téměř 500 startů v Extralize a 120 gólů v první lize.

Bílek je odchovancem kladenského hokeje. Nastupoval i za mládežnické reprezentační výběry a do prvního týmu Kladna nakoukl už v sezóně 2001/2002. O pár let později se mihl ve Slaném, kde v dresu Lvů odehrál sedm zápasů ve 2. lize a připsal si skvělých 20 bodů.

V sezóně 2005/2006 si poprvé vyzkoušel zahraničí. Odehrál celkem 18 utkání za finský tým Kärpät, poté se ale vrátil domů. V Česku si kromě Kladna a Slaného oblékl dres například Karlových Varů, Litoměřic, nebo také pražské Slavie. Za tu nastupoval i vloni, sezónu ale dokončil v Sokolově. Vyzkoušel si také angažmá v Kazachstánu, Německu a na Slovensku.

„Od tohoto příchodu si především slibujeme uplatnění velkých herních zkušeností a také osobnost lídra do kabiny,“ řekl k příchodu Vítězslava Bílka sportovní manažer Ivan Záleský.

Vítej v klubu!

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

22.07. v 11:03 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák