HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Už jsem zdravý a můžu naplno hrát, hlási Keszi

Už jsem zdravý a můžu naplno hrát, hlási Keszi

Vincent Keszi je součástí týmu Řisut už od sezóny 2017/18, o rok později sice hrál za Sokolov a Bílinu, nakonec se ale znovu vrátil do středu Čech. Odchovanec Rytířů Kladno má na svém kontě už stovku zápasů ve třetí nejvyšší soutěže, v uplynulém ročníku jich ale přidal jen devět. Proč?

Bylo mu totiž diagnostikováno závažné onemocnění. „Dostal jsem plicní embolii, podle doktorů to byl nejspíše následek covidu,“ řekl 25letý útočník. V příští sezóně už by ale měl přidávat další zápasy! „Měl jsem spoustu kontrol a vyšetření, vše už je v normě, jsem zdravý a můžu zase naplno hrát,“ dodal Keszi.

I když nemohl být na ledě, tak když mohl, byl blízko týmu. „Snažil jsem se kluky podpořit alespoň takhle, když jsem nemohl pomoct přímo na ledě,“ řekl. Sezóna se ale celému týmu nevyvedla a nakonec to vyústilo až v sestup. „Úroveň druhé ligy šla hodně nahoru, navíc jsme byli v těžké skupině Jih. Během sezóny jsme měli hodně nemocí a zranění, takže jsme se skoro nesešli v úplné sestavě. A dva rozhodující zápasy jsme nezvládli,“ zmiňuje Keszi zápasy v Písku a v Hodoníně.

Nakonec je ale vše jinak. Buldoci budou nadále hrát 2. ligu a utkají se například s Ústím nad Labem, Chomutovem nebo Vrchabím. „Jsou to velmi kvalitní týmy, takže to bude znovu těžké. Ale věřím, že když jsme dostali druhou šanci, tak do toho všichni dáme maximum.“ Do začátku druholigové sezóny č. 18 už zbývají necelé dva měsíce a Vincent Keszi bude o toho! „Těším se hodně, hlavně jsem ale rád, že vedení klubu zabojovalo a umožnilo nám napravit to, co se vloni pokazilo,“ dodal na závěr autor 27 druholigových gó­lů.

17.07. v 09:20 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák