HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Sestup? Nikoliv! Řisuty zůstávají na druholigové mapě

Sestup? Nikoliv! Řisuty zůstávají na druholigové mapě

19. března odehrály Řisuty barážové utkání v Hodoníně a po prohře 3:6 to dlouho vypadalo, že po dlouhých 17 sezónách zmizí z druholigové mapy. Tak se ale nestane!

„Dnešním dnem byla podepsána smlouva o převodu práv na II. ligu – licenci přebíráme od BK Nová Paka,“ řekl k záležitosti sportovní manažer klubu Ivan Záleský. K definitivě je potřeba už jen schválení ze strany hokejového svazu, to by však měla být pouze formalita. „Pokud převedení práv posvětí hokejový svaz, budou Řisuty v nové sezóně opět účastníkem 2. ligy – skupina Západ,“ dodal Záleský.

Konkrétnější informace ohledně druholigové sezóny s pořadovým číslem 18 poskytneme v nejbližší době.

2. liga skupina Západ 2022/23
Řisuty, Cheb, Chomutov, Most, Děčín, Ústí nad Labem, Příbram, Klatovy, Kobra Praha, Letňany, Benátky nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Hronov, Písek, Tábor, Vrchlabí, Kadaň (?).

Foto: Roman Mareš

12.07. v 21:22 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák