HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Velkolepý obrat! Naděje žije

Velkolepý obrat! Naděje žije

Po prohře v Bílině chtěli hokejisté Řisut zabrat a naplno bodovat, jinak by to znamenalo obrovské problémy v boji o záchranu. Do zápasu s Hodonínem navíc nevstoupili vůbec dobře, když prohrávali už od 12. sekundy zápasu. Po první třetině ztráceli už tři góly a vypadalo to špatně. V prostřední části zápasu se ale něco změnilo, Buldoci soupeře z Moravy udeřili sedmi góly, na které nedokázali odpovědět a ve skupině o udržení tak brali své první tři body.

TJ HC Řisuty – SHK Hodonín 8:4 (1:4, 5:0, 2:0)
Branky a nahrávky
: 7. Okegawa (Janeček, M. Kučera), 23. Formánek (Patyk, Rendla), 29. M. Kučera (Janeček, Malovický), 33. Rendla (Řepka, Patyk), 34. Sýkora (Petráš, Zich), 39. J. Kučera (Petráš, Patyk), 56. Janeček (Řepka, Sýkora), 58. Patyk (Matula, Formánek) – 1. Komínek (Hložánek), 12. Hložánek (Komínek, Hefka), 12. Janás (Růžička, Romančík), 20. Miklík (Růžička, Hložánek).
Rozhodčí: Šperl, Kosnar – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 6:13, navíc Hložánek (HOD) OK za VRAZ a Hohl (HOD) OT za NESP. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 8:4.

TJ HC Řisuty: Pánek – Zich, Matula „A“, J. Kučera, Řepka, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – Sýkora, Čermák, Petráš – M. Kučera, Janeček, Okegawa.
SHK Hodonín: Kořének (56. Martinčík) – Mikulík, Pchalin, Hohl, Škápik, Miklík „C“ – Sedlák, Růžička, Handl, Janás, Hefka, Komínek „A“, Marek, Hložánek, Romančík.

10.03. v 09:19 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák