HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Řisuty zápas v Písku nezvládly, zahrají si play down

Řisuty zápas v Písku nezvládly, zahrají si play down

Rozhodující zápas v posledním kole. To bylo k vidění v sobotní večer na jihu Čech, Řisuty se totiž představily na půdě Písku. Proti tomu ve druhé třetině dokonce vedly o dvě branky, v poslední části hry se ale sesypaly, dostaly pět gólů a odjely s prázdnou. Ve středu tak začnou play down na půdě Bíliny.

IHC Králové Písek – TJ HC Řisuty 7:4 (1:1, 1:2, 5:1)
Branky a nahrávky
: 3. Hrakholski (Čížek), 28. Matějček (Novák, Sýbek), 41. Sýbek (Čížek), 43. Dosek (Brož, Novák), 51. Čížek (Hrakholski, Dudáček), 56. Čížek (Januška), 58. Čížek (Hrakholski) – 17. Patyk (Petráš), 24. Formánek (Patyk), 26. Malovický (Havlůj, Sýkora), 48. Formánek (Matula, Patyk). Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 7:8, navíc Sýbek (PIS) a Náprstek (RIS) OT za BTK a Dosek (PIS) OT za NESP. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 645. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 4:4, 7:4.

IHC Králové Písek: Kříž – Hail, Kouba, Tampier, Dosek, Kurfürst , Novák, Dudáček – J. Volf, Bednařík, Matějček, L. Volf, Brož, Čížek, Januška, Hrakholski, Sýbek „C“, Lechnýř.
TJ HC Řisuty: Stahl – Pika, Matula „A“, Zich, J. Kučera, Řepka, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – Náprstek, Janeček, Okegawa – Sýkora, Čermák, Petráš – M. Kučera, Havlůj, Výrut.

26.02. v 20:55 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák