Řisuty zápas v Písku nezvládly, zahrají si play down

Rozhodující zápas v posledním kole. To bylo k vidění v sobotní večer na jihu Čech, Řisuty se totiž představily na půdě Písku. Proti tomu ve druhé třetině dokonce vedly o dvě branky, v poslední části hry se ale sesypaly, dostaly pět gólů a odjely s prázdnou. Ve středu tak začnou play down na půdě Bíliny.

IHC Králové Písek – TJ HC Řisuty 7:4 (1:1, 1:2, 5:1)
: 3. Hrakholski (Čížek), 28. Matějček (Novák, Sýbek), 41. Sýbek (Čížek), 43. Dosek (Brož, Novák), 51. Čížek (Hrakholski, Dudáček), 56. Čížek (Januška), 58. Čížek (Hrakholski) – 17. Patyk (Petráš), 24. Formánek (Patyk), 26. Malovický (Havlůj, Sýkora), 48. Formánek (Matula, Patyk). Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 7:8, navíc Sýbek (PIS) a Náprstek (RIS) OT za BTK a Dosek (PIS) OT za NESP. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 645. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 4:4, 7:4.

IHC Králové Písek: Kříž – Hail, Kouba, Tampier, Dosek, Kurfürst , Novák, Dudáček – J. Volf, Bednařík, Matějček, L. Volf, Brož, Čížek, Januška, Hrakholski, Sýbek „C“, Lechnýř.
TJ HC Řisuty: Stahl – Pika, Matula „A“, Zich, J. Kučera, Řepka, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – Náprstek, Janeček, Okegawa – Sýkora, Čermák, Petráš – M. Kučera, Havlůj, Výrut.

5.01. Nové posily - Formou hostování budou v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

Generální partner