Klíčová bitva úspěšná!

Klíčová bitva úspěšná!

Do posledního domácího utkání základní části šli Buldoci s vědomím, že pokud ještě chtějí mít naději na předposlední místo, tak musí vyhrát. A tak také učinili! Chebu dali čtyři góly už v první třetině a po zbytek zápasu si náskok hlídali. Před posledním zápasem v Písku tak mají vše ve svých rukou!

TJ HC Řisuty – HC Stadion Cheb 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky
: 5. Čermák, 14. Řepka (Čermák, Petráš), 15. Zich (Janeček, Havlůj), 19. Náprstek (J. Kučera, Okegawa), 31. Havlůj (Zich, Janeček), 43. Sýkora (Petráš, Patyk) – 27. Rozhon (Šťastný, Vašíček), 58. Rozhon (Kulhánek, Leština). Rozhodčí: Zeliska – Gregar, Štěpánek. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 118. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2.

TJ HC Řisuty: Stahl – Pika, Matula „A“, Zich, J. Kučera, Řepka, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – Náprstek, Janeček, Okegawa – Sýkora, Čermák, Petráš – M. Kučera, Havlůj, Výrut.
HC Stadion Cheb: Horák (43. Kašpar) – Vasilijev, Kulhánek, Kořán, Troška, Leština „A“, Strýček „C“, Stejskal „A“ – Trapl, Hlavatý, Krutina, Ljutov, Fečo, Bubanec, Rozhon, Šťastný, Vašíček.

23.02. v 22:17 |

Aktuality

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák