HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Dlouho vyrovnaný zápas lépe pro Tábor

Dlouho vyrovnaný zápas lépe pro Tábor

Buldoci chtěli poprvé v sezóně překvapit suverénní Tábor, který už měl jisté první místo v tabulce. Na jeho půdě dlouho drželi nerozhodný stav, domácí ale nakonec strhli výsledek na svou stranu a nedopustili překvapení.

HC Tábor – TJ HC Řisuty 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky
: 29. Seidl (Matušík, Endál), 49. Matušík (Hajič, Kříž), 50. Matiášek (Prášek, Zayml). Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1321. Průběh utkání: 3:0.

HC Tábor: Dvořák – Kříž, Hajič, Černý „A“, Havelka, Pařízek, Radoš, Hubata – Hasman, Dančišin, Matiášek – Seidl „C“, Matušík, Endál „A“ – Zíb, Zayml, Prášek – Chocholoušek.
TJ HC Řisuty: Stahl – Pika, Matula „A“, J. Kučera, Zich, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – M. Kučera, Čermák, Petráš – Výrut, Řepka, Okegawa.

19.02. v 20:42 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák