Dlouho vyrovnaný zápas lépe pro Tábor

Buldoci chtěli poprvé v sezóně překvapit suverénní Tábor, který už měl jisté první místo v tabulce. Na jeho půdě dlouho drželi nerozhodný stav, domácí ale nakonec strhli výsledek na svou stranu a nedopustili překvapení.

HC Tábor – TJ HC Řisuty 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
: 29. Seidl (Matušík, Endál), 49. Matušík (Hajič, Kříž), 50. Matiášek (Prášek, Zayml). Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1321. Průběh utkání: 3:0.

HC Tábor: Dvořák – Kříž, Hajič, Černý „A“, Havelka, Pařízek, Radoš, Hubata – Hasman, Dančišin, Matiášek – Seidl „C“, Matušík, Endál „A“ – Zíb, Zayml, Prášek – Chocholoušek.
TJ HC Řisuty: Stahl – Pika, Matula „A“, J. Kučera, Zich, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“ – M. Kučera, Čermák, Petráš – Výrut, Řepka, Okegawa.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák