Venku znovu bez bodů

Když naposledy Buldoci brali body z venkovního zápasu, tak to bylo v prosinci na půdě Kobry. Na stejném zimním stadionu se představili i tentokrát a i když se brzy dostali do vedení, tak znovu nebodovali.

HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
: 12. Hlinka (Čech, Heldák), 13. Šťastný (Bříška, Tondr), 22. Havrda (Petrov, Knesl), 46. Šťastný (Duda, Bříška), 59. Petrov (Zídek) – 6. Petráš (Čermák, Sýkora), 27. Patyk (Formánek, Rendla). Rozhodčí: Jaroš – Štěpánek, Thuma. Střely: 43:28. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.

HC Kobra Praha: Ondrík – Ženíšek, Duda, Svach, Knesl, Janda – Bříška „C“, Čech, Havrda, Heldák, Petrák, Zídek, Petrov, Šťastný, Tondr, Hlinka.
TJ HC Řisuty: Pánek – Pika, Matula, Zich, J. Kučera, Řepka, Malovický – Rendla, Patyk „C“, Formánek „A“- M. Kučera, Fortelka „A“, Okegawa – Sýkora, Čermák, Petráš – Výrut.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák