HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Neúspěšný boj v Havlíčkově Brodě

Neúspěšný boj v Havlíčkově Brodě

Na Vysočinu jeli hráči Řisut znovu v oslabené sestavě. Ve dvanácti hráčích do pole sice šli do vedení trefou Zdeňka Petráše, domácí poté ale využili fyzických sil a skóre otočili na svou stranu.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky
: 20. Mlynář (Kuchta, Holenda), 25. T. Ludvík (Tecl, Kabelka), 52. Kozlík (Čermák, Voříšek) – 12. Petráš (J. Kučera, Řepka). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Berger. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 203. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd – Nepokoj, Čermák, Kliment „A“, Kabelka, Benák, Dvořák, Krejčí – Čejka, Voříšek, Kozlík – Holenda, Mlynář, Kuchta „C“ – Tecl, T. Ludvík „A“, Bulín – J. Ludvík, Vacík, Kalač.
TJ HC Řisuty: Stahl – Matula „A“, Řepka, Zich, J. Kučera, Malovický „A“ – Sýkora, Okegawa, Petráš, M. Kučera, Rendla, Náprstek, Formánek „C“.

2.02. v 20:52 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák