HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Klíčové utkání za tři body!

Klíčové utkání za tři body!

K zatím nejdůležitějšímu zápasu sezóny nastoupili hráči Řisut ve Slaném proti Písku. Na ten před tímto utkání ztráceli už pět bodů a v případě prohry by se výrazně snížily jejich šance na vyhnutí se baráži. Prohra ale nepřišla! Buldoci sice i potřetí v sezóně s Krály prohrávali, skóre ale dokázali otočit a znovu vyhráli 5:4! Dvěma góly se blýskl Pavel Řepka, první gól Matěje Malovického byl rovnou vítězný!

TJ HC Řisuty – IHC Králové Písek 5:4 (1:1, 3:3, 1:0)
Branky a nahrávky
: 12. Řepka (Čermák, Malovický), 27. Řepka (Náprstek, Formánek), 37. Sýkora (Zich, Okegawa), 37. Formánek (Malovický, Náprstek), 47. Malovický (Náprstek, Čermák) – 3. Januška (Novotný, Hrakholski), 22. Dudáček (Šuhaj, Novák), 24. Matějček (Novák, Šuhaj), 39. Čížek (Bednařík, Ludvík). Rozhodčí: Glanc – Maňák, Teršíp. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 93. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:4, 5:4.

TJ HC Řisuty: Stahl – Pika, Matula „A“, Zich, J. Kučera, Řepka, Malovický – Patyk „C“, Janeček, Rendla – Sýkora, Havlůj, Okegawa – Náprstek, Čermák, Formánek „A“ – Výrut.
IHC Králové Písek: Ludvík – Dosek, Hail, Dudáček, Tampier, Novák, Turek – Čížek, Bednařík, Hraholski, Novotný, Pouzar, Matějček, Januška, Volf, Sýbek „C“, Šuhaj.

29.01. v 21:40 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák