Série domácích zápasů zakončena výhrou!

Sérii sedmi zápasů na domácí půdě v řadě zakončili Buldoci stejně, jako ji začali – výhrou za tři body! Hokejisté Řisut vyhrávali 3:1, hosté ale dokázali otočit na 3:4. Buldoci se ale nevzdali a v poslední třetině díky trefám Patyka zvítězili 5:4!

TJ HC Řisuty – IHC Králové Písek 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
: 16. Kučera J. (Fortelka, Janeček), 20. Patyk (Řepka, Rendla), 24. Fortelka (Potěchin, Janeček), 46. Patyk (Malovický), 56. Patyk (Řepka, Kučera M.) – 4. Šuhaj (Volf, Dudáček), 37. Čížek (Novák), 38. Dudáček (Bílek), 41. Šuhaj (Dudáček, Volf). Rozhodčí: Vyštejn – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 82. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 5:4.

TJ HC Řisuty: Pánek – Flachs, Matula, Malovický, Zich, Kučera J., Potěchin „A“ – Fortelka, Janeček, Formánek „A“ – Řepka, Patyk, Rendla – Kučera M., Havlůj, Čermák – Výrut, Pokorný.
IHC Králové Písek: Kříž – Dudáček, Bílek, Najman, Brož, Tampier, Novák – Januška, Sýbek „C“, Novotný, Volf, Matějka, Matějček, Čížek, Volf „A“, Bednařík, Šuhaj.

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák