HC Řisuty VS. HK Kralupy n. V.
20. KOLO // 18:00 2.12., ZS Slaný

Další těsná prohra

Další těsná prohra

K dalšímu domácí utkání nastoupili Řisuty proti celku z Tábora. Ten vyhlásil za cíl postup do druhé nejvyšší soutěže a tak na Buldoky nečekalo nic jednoduchého. Po osmi minutách hosté vedli už dva nula a vypadalo to na jasnou záležitost. Řisutští hokejisté dali v poslední třetině kontaktní branku, na body to ale nestačilo.

TJ HC Řisuty – HC Tábor 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky
: 52. Patyk (Matula) – 1. Zayml (Kříž, Hajič), 8. Endál (Hasman). Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Sýkora. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 96. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

TJ HC Řisuty: Stahl – Matula, Malovický, Zich, Potěchin „A“, Flachs – Janeček, Patyk „C“, Rendla – Řepka, Fortelka, Formánek „A“– Pokorný, Čermák, Výrut.
HC Tábor: Kolář – Hajič, Kříž, Havelka, Černý „A“, Radoš, Mazanec, Pařízek – Prášek, Zayml, Škoda „A“ – Šulek, Matušík, Seidl „A“– Endál, Dančišin, Hasman – Chocholoušek.

30.10. v 20:44 |

Aktuality

6.02. Odchod - Další kroky útočníka Davida Routy vedou do Německa. V Řisutech odehrál sedm zápasů a vstřelil stejný počet gólů. Díky a ať se daří!

7.01. Posily - V utkání proti Kobře poprvé nastoupí 21letý útočník David ROUTA! Na lavičce poté začne brankář Hynek PETRŽÍLKA. Ať se daří!

16.11. Posila - V dnešním utkání s Jabloncem bude k vidění další posila, 21letý útočník Kryštof Pejchal z HC Letci Letňany!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Broekman Logistics ABAS Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák