Domácí premiéra vítězná!

Domácí premiéra vítězná!

Po více než roce se hokejisté Řisut představili na ledové ploše ve Slaném. A bylo to představení úspěšné! Proti Havlíčkovu Brodu sice prohrávali, skóre ale dokázali díky trefám Michala Kučery a Romana Formánka otočit. Za zmínku stojí také skvělý výkon Davida Stahla!

TJ HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky
: 9. Kučera M. (Formánek, Fortelka), 58. Formánek (Kučera M.) – 8. Mlynář (Tecl). Rozhodčí: Zeliska – Horažďovský, Hlinka. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 136. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

TJ HC Řisuty: Stahl – Řepka, Potěchin „C“, Zich, Malovický, Matula, Flachs – Keszi, Patyk „A“, Rendla – Kučera M., Fortelka, Formánek „A“ – Havlůj, Janeček, Čermák M. – Pokorný, Výrut.
BK Havlíčkův Brod: Chaloupek – Čermák R., Klodner, Nepokoj, Benák, Kliment, Zvěřina – Čejka, Mlynář, Voříšek „C“ – Holenda, Kuchta „A“, Tecl – Košťál, Ludvík T. „A“, Vacík – Ludvík J., Machovský.

16.10. v 21:34 |

Aktuality

23.01. Překlad utkání - Vinou utkání hvězd druhé ligy, které se odehraje v sobotu 27. ledna, se zápas na půdě Kobry Praha odkládá na pondělí 29. ledna se začátkem v 18:00.

17.01. Další návrat - Na nadstavbovou část se v rámci hostování vrací do Řisut kanonýr Ondřej Sýkora! Je připraven nastoupit už do dnešního utkání s Pískem.

16.12. Návrat - Buldoci hlásí návrat obránce Václava Koláříka! Slánský rodák nastoupí již dnes proti Benátkám. Vítej zpět!

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER Český Hokej Broekman Logistics Řeznictví u Chvapilů Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autodoprava Dvořák