HC Řisuty VS. HC Benátky nad Jizerou
1. KOLO // 21.9., ZS Slaný

Proti Kobře marné dotahování

Proti Kobře marné dotahování

K dalšímu přípravnému utkání zavítali Buldoci na půdu tradičního soupeře z Braníku. Na půdě Kobry Praha už od druhé minuty prohrávali a zbytek zápasu už jen marně dotahovali náskok soupeře, který nakonec zvítězil 5:2.

HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky
: 2. Novák (Havrda), 10. Hlinka (Zídek, Heldák), 40. Tondr (Stehlík, Zídek), 52. Stehlík (Zídek), 59. Zídek (Hlinka) – 20. Formánek (Janeček), 50. Škutina (Matula). Rozhodčí: Glanc – Dědek, Malák. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2.

HC Kobra Praha: Sochůrek – Šteiner, Ryzák, Procházka, Knesl, Pelant, Janda, Holý – Tondr, Zídek, Stehlík, Novák, Havrda, Petrov, Mucha, Hlinka, Heldák, Kafka, Petrák, Svach.

TJ HC Řisuty: Stahl – J. Kučera, Malovický, Potěchin, Matula, Škutina, Zich – Řepka, Patyk, Keszi, Formánek, Janeček, M. Kučera, Rendla, Výrut, Pokorný, Čermák, Křenek, Dunčenko.

V první třetině se zpočátku více dařilo domácí Kobře. Už ve druhé minutě se podařilo otevřít skóre Dominiku Novákovi. Následně zvládli Braničtí přežít dvě oslabení a po vyrovnání početních sil střelecky zaúřadoval Filip Hlinka. Řisutům se povedlo snížit až v úplném závěru, kdy gól za záda gólmana Sochůrka umístil Roman Formánek.

Druhá perioda toho příliš nepřinesla. V jejím průběhu se sice hra mírně vyostřila, což odnesl Dominik Novák dvouminutovým trestem za hrubost, nicméně jediný gól třetiny padl až šest vteřin před jejím koncem. Vedení Kobry zvládl navýšit Lukáši Tondrovi a Braničtí tak vstoupili do poslední fáze utkání s dvoubrankovým náskokem.

Třetí část utkání byla zahájena trochu větším množstvím vyloučených. Využít přesilovku se ale podařilo jen Řisutům, a to díky trefě Ondřeje Škutiny. Na to ale dokázal zareagovat svým prvním gólem v branickém dresu zkušený Jan Stehlík. Definitivně pak pojistil vedení Kobry na konečných 5:2 Václav Zídek.

30.08. v 20:25 | Vít Trubička, hckobra.cz

Aktuality

10.08. Zahájení přípravy - První trénink HC Řisuty se koná v sobotu 13.8. od 18:30 na ZS Hvězda Praha ve Vokovicích. Sraz hráčů v kabině v 17:30.

5.01. Nové posily - Formou hostování budou v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák