2. liga 2020/21 je oficiálně u konce!

Očekávání se stalo skutečností. Po dlouhé pauze, kdy Buldoci odehráli poslední utkání 7. října, byly ke dni 1. 2. 2021 oficiálně ukončení všechny amatérské soutěže Českého hokeje – tedy i 2. liga, ve které Řisuty stihly odehrát jen čtyři zápasy.

„Ani okolnostmi vynucené ukončení soutěží neznamená konec hokejové sezóny,“ zdůraznil v této souvislosti prezident Českého hokeje Tomáš Král. „Znovu proto apeluji na majitele a provozovatele zimních stadiónů, aby ledové plochy podle možností nerozpouštěli, protože tréninková činnost a náhradní zápasový program budou zahájeny, jakmile to vládní opatření umožní. Je to v zájmu nejen hokeje, ale především zdravého vývoje populace a sportování dětí a mládeže vůbec.“

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák