HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
12. KOLO // 18:00 31.10., ZS Kobra Praha

5. kolo odloženo!

Zápas 5. kola 2. ligy, které měli hokejisté Řisut odehrát v sobotu 3. října proti Kobře Praha, je zrušen! Důvodem je rozsáhl marodka v týmu Jana Boháčka. Nejedná se o nakažení COVID-19.

Tréninkový proces se znovu obnoví v pondělí. V tomto týdnu čekají Buldoky domácí zápas s Klatovy a zápas v Havlíčkově Brodu.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák