HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
12. KOLO // 18:00 31.10., ZS Kobra Praha

První zápas sezóny se odkládá!

První zápas druholigové sezóny 2020/21, který měly Řisuty odehrát už tuto sobotu, se odkládá! Důvodem je probíhající karanténa, utkání proti HC Tábor je tak po souhlasu soupeře i svazu odloženo na neurčito. V ohrožení je i zápas druhého kola na půdě IHC Králové Písek, neboť i tento soupeř je momentálně v karanténě.

O dalším vývoji situace budeme informovat.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák