HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
12. KOLO // 18:00 31.10., ZS Kobra Praha

Buldoci budou hrát skupinu Jih!

Necelé dva týdny před plánovaným začátkem 2. ligy Řisuty mění skupinu! Na dnešním aktivu bylo schváleno, že David Servis České Budějovice prodává svou licenci do HC Hronov, který bude působit ve skupině Sever. Řisuty tak byly přesunuty do skupiny Jih.

2. ligy by pro Buldoky měla začít 19. září na půdě nováčka z Chebu, ale není jasné, jestli se toto utkání v daném termínu uskuteční. V kádru HC Řisuty byl totiž jeden z členů pozitivně testován na COVID-19. Klub tak nyní čeká na pokyny hygieny.

Nové složení „Řisutské“ skupiny: TJ HC Řisuty, BK Havlíčkův Brod, HC Kobra Praha, HC Příbram, HC Tábor, IHC Králové Písek, SHC Klatovy, HC Stadion Cheb.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák