IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Trenérem Řisut bude Jan Boháček!

Hokejisty Řisut v příští sezóně povede trenér Jan BOHÁČEK, který naposledy vedl dvě sezóny Poděbrady v Krajské lize. Během hráčské kariéry si vyzkoušel angažmá ve Spartě, Pardubicích, na Kladně. V zahraničí působil ve Francii, Rusku, Itálii a Polsku.

Jan Boháček se narodil v roce 1969 v Táboře, kde také začal se svou hokejovou kariérou. V roce 1990 přestoupil do pražské Sparty, kde sbíral první zkušenosti v Extralize, kde během celé své kariéry odehrál přes 400 zápasů. Během působení v Jihlavě v sezóně 1995/96 si dokonce zahrál i tři zápasy za reprezentaci České republiky. V nejvyšší soutěži působil ještě v Olomouci, Českých Budějovicích a v Havířově.

Hráčskou kariéru Boháček ukončil po působení v Mělníku, kde také následně v sezónách 2014/15 a 2015/16 začal trénovat. V první sezóně došel jeho tým až do finále Krajské ligy, v následujícím ročníku dokonce Mělník ve finále porazil Černošice a slavil tak zisk titulu. I po takovém úspěchu se ovšem vedení HC Junior rozhodlo trenéra odvolat. Boháček si na další angažmá počkal a v posledních dvou sezonách vedl Poděbrady. V minulé sezóně vypadl v semifinále, v letošní, nedohrané, podlehl už ve čtvrtfinále právě Mělníku.
Podrobné statistiky kariéry Jana Boháčka si můžete prohlédnout na webu eliteprospects­.com.

Vítejte v týmu a doufáme, že se Vám na lavičce Řisut bude dařit!

15.06. v 11:27 | Foto: Luboš Kurzweil

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák