TJ HC Řisuty VS. HC Trutnov

Trenérem Řisut bude Jan Boháček!

Hokejisty Řisut v příští sezóně povede trenér Jan BOHÁČEK, který naposledy vedl dvě sezóny Poděbrady v Krajské lize. Během hráčské kariéry si vyzkoušel angažmá ve Spartě, Pardubicích, na Kladně. V zahraničí působil ve Francii, Rusku, Itálii a Polsku.

Jan Boháček se narodil v roce 1969 v Táboře, kde také začal se svou hokejovou kariérou. V roce 1990 přestoupil do pražské Sparty, kde sbíral první zkušenosti v Extralize, kde během celé své kariéry odehrál přes 400 zápasů. Během působení v Jihlavě v sezóně 1995/96 si dokonce zahrál i tři zápasy za reprezentaci České republiky. V nejvyšší soutěži působil ještě v Olomouci, Českých Budějovicích a v Havířově.

Hráčskou kariéru Boháček ukončil po působení v Mělníku, kde také následně v sezónách 2014/15 a 2015/16 začal trénovat. V první sezóně došel jeho tým až do finále Krajské ligy, v následujícím ročníku dokonce Mělník ve finále porazil Černošice a slavil tak zisk titulu. I po takovém úspěchu se ovšem vedení HC Junior rozhodlo trenéra odvolat. Boháček si na další angažmá počkal a v posledních dvou sezonách vedl Poděbrady. V minulé sezóně vypadl v semifinále, v letošní, nedohrané, podlehl už ve čtvrtfinále právě Mělníku.
Podrobné statistiky kariéry Jana Boháčka si můžete prohlédnout na webu eliteprospects­.com.

Vítejte v týmu a doufáme, že se Vám na lavičce Řisut bude dařit!

15.06. v 11:27 | Foto: Luboš Kurzweil

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák