TJ HC Řisuty VS. HC Trutnov
1. KOLO // 17:00 19.9., ZS Slaný

Buldoci na nového trenéra stále čekají

Buldoci na nového trenéra stále čekají

Řisuty už téměř měsíc ví, že je v příštím ročníku nepovede z trenérské lavičky trenér Michal Jäger a Buldoci jeho nástupce stále hledají. O tomto se s redakcí Kladenského deníku bavil sportovní manažer klubu Ivan Záleský.

I po sezoně, kterou během série s Děčínem utnula koronavirová krize, to vypadalo, že Jäger by mohl na lavičce Řisut pokračovat v dobře rozdělané práci, ale nestalo se a podepsal nováčkovi II. ligy z Chebu. „Hned po sezoně to vypadlo, že se dohodneme. Na další schůzce už však Michal Jäger naznačil, že má i další nabídky a posléze telefonicky oznámil, že se rozhodl pro Cheb,“ popsal krach jednání Ivan Záleský a na otázku, zda ho odchod trenéra mrzí, odpověděl s lehkým úsměvem: „Nepotěšilo mne to, je to výborný trenér. Třeba umíte číst mezi řádky.“

Celý článek na Kladenském deníku je k přečtení zde.

11.06. v 18:07 | Rudolf Muzika

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák