Na Řisuty v play-off čeká Děčín!

Po včerejších zápasech je všechno 100% potvrzeno – hokejisté HC Řisutypředkole play-off narazí na tým z Děčína. Série začíná v sobotu 7. března na půdě soupeře a následně se obden hraje stylem doma – venku.

Řisuty v letošní sezóně protrhly šňůru osmi zápasů, ve kterých v Děčíně nezvítězily a letos tam dokonce vyhrály oba vzájemné zápasy s Medvědy, když na severu Čech zvítězily 6:4 a 5:4. Ve třech domácích zápasech se Buldokům už tolik nedařilo. První zápas prohráli 6:8, ve druhém zvítězili hladce 5:1 a v tom posledním, hraném na konci února, prohráli 4:5 po prodloužení.

Za týden nás tedy čeká velice vyrovnaná série, kterou si rozhodně nenechte ujít!

1. zápas
HC Děčín – TJ HC Řisuty – 7.3. – 19:00 – ZS Děčín
2. zápas
TJ HC Řisuty – HC Děčín – 9.3. – 18:00 – ZS Slaný
3. zápas
HC Děčín TJ HC Řisuty – 11.3. – 18:00 – ZS Děčín
případný 4. zápas
TJ HC Řisuty – HC Děčín – 13.3. – 18:00 – ZS Slaný
případný 5. zápas
HC Děčín – TJ HC Řisuty – 15.3. – 18:00 – ZS Děčín

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák