TJ HC Řisuty VS. BK Havlíčkův Brod
8. KOLO // 18:00 16.10., ZS Slaný

Další dotahování neúspěšné

Další dotahování neúspěšné

Řisuty podruhé za sebou před třetí třetinou prohrávaly o dvě branky. I tentokrát se dokázaly na soupeře dotáhnout, tentokrát ale tři body nevybojovaly. Naopak v prodloužení dostaly gól a s Děčínem, pravděpodobným soupeřem pro play-off, tedy berou bod.

TJ HC Řisuty – HC Děčín 4:5 pp. (1:1, 1:3, 2:0 – 0:1)
Branky a nahrávky
: 10. Patyk (Potěchin, Petráš), 39. Paršakov (Novák A.), 52. Janeček (Holub, Keszi), 53. Patyk (Petráš, Kolářík) – 5. Zicho (Kuchynka), 24. Zajan (Sýkora, Volráb), 27. Faigl (Kuchynka, Oliverius), 40. Loukota (Málek, Kuchynka), 63. Volráb (Zajan). Rozhodčí: Šperl – Kučera, Schopf. Vyloučení: 6:7, navíc Ilašenko (RIS) OT za NESP. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5.

TJ HC Řisuty: Ilašenko (41. Jiroušek) – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík „A“, Novák A., Zavřel, Rudovský – Petráš, Patyk, Řepka – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Okegawa – Neiss, Holub, Janeček.
HC Děčín: Lavinger – Balcar, Černohorský, Zicho, Málek, Tůma, Loukota – Ineman, Kuchynka, Zajan, Sýkora, Fojt, Oliverius „C“, Smola, Volráb, Faigl, Horák.

Hned na začátku první třetiny čelili Medvědi přesilové hře, kterou nakonec ubránili. A hned po návratu z trestné lavice se prosadil Patrik Zicho, který se tváří v tvář Ilašenkovi nemýlil – 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, před brankou Děčína měli šance, ale Lavingera nepřekonali. V desáté minutě už ano. Petr PATYK střelou z pravého kruhu děčínského brankáře překonal a začínalo se od začátku – 1:1! A v šestnácté minutě měli Řisutští velkou šanci, Janečkovu nebezpečnou střelu vykopl Lavinger a zákrokem Děčín podržel. Do konce první části hry se už skóre neměnilo a poprvé do kabin tak šly oba celky za nerozhodného stavu.

V úvodu druhé třetiny si Medvědi vrátili vedení zpět na své hokejky. Pavel Zajan si našel odražený kotouč a zakončil do odkryté klece – 1:2. A o tři minuty později už to bylo o dva góly. Kuchynkovu střílenou přihrávku tečoval za Ilašenkova záda Tomáš Faigl a dal tak Děčínu slibný náskok – 1:3. Buldoci podnikali nebezpečné útoky, ale v nich se ke kýžené kontaktní brance nedostali. V závěru prostřední části hry ubránili oslabení a poté udeřili. Zpět do hry vrátil Řisuty NIKOLAJ PARŠAKOV, který se trefil parádním zakončením s hokejkou mezi nohama – 2:3! Jenže poslední slovo měli Děčínští, kteří si Jakubem Loukotou vrátili zpět dvoubrankový náskok pouhou vteřinu před druhou sirénou – 2:4.

Na začátku třetí periody šel do úniku sám před Lavingera Patyk, ale ve velké šanci ho nepřekonal. Medvědi tak své dvoubrankové vedení udrželi. Dlouho se pak domácí marně dostávali na kontaktní branku, ale nakonec se dočkali. Ve dvaapadesáté minutě vykřesal naději pro Buldoky Michal JANEČEK, jenž za Lavingerova záda dorazil odražený kotouč – 3:4. Hned na to se dal očekávat tlak Řisut, který doopravdy přišel. Úderem třiapadesáté minuty domácí srovnali krok, když se po Petrášově přihrávce prosadil Petr PATYK – 4:4! Nakonec se už do konce základní hrací doby skóre neměnilo a utkání došlo do nastavené hrací doby. Ve třiašedesáté minutě pak prostřelil Jirouška Daniel Volráb a rozhodl tak o dvou bodech pro Medvědy – 4:5.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Dnes proběhl ve Slaném festival neproměněných gólových šancí a proto bereme pouhý bod,"

26.02. v 20:51 | Vendula Zdražilová, hcdecin.cz

Aktuality

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

13.08. Tréninkové jednotky - Pátek 13. 8. 20:00 Neděle 15. 8. 20:45 Úterý 17. 8. 20:15 Neděle 22. 8. 20:45

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák