IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

V novém roce poprvé bez bodu

Buldoci poprvé v roce 2020 nebodovali. Do zápasu s Vrchlabím šli ve velké formě a to se také odrazilo na výkonu, který nebyl vůbec špatný, proti velice silnému soupeři to ale nestačilo. Řisuty sice dvakrát vedly, hosté však nakonec dokázali otočit zápas ve svůj prospěch. S výsledkem nedokázal nic udělat ani brankář Jan Ilašenko, který pochytal hned několik velkých šancí soupeře.

TJ HC Řisuty – HC Stadion Vrchlabí 4:7 (2:2, 1:3, 1:2)
: 10. Paršakov (Danov), 12. Fortelka (Kolářík, Patyk), 24. Patyk (Fortelka), 45. Rudovský (Vyskočil, Keszi) – 3. Bednář (Hlaváč, Havránek), 17. Hlaváč (Bednář, Mrňa), 27. Hozák (Bendík, Bednář), 28. Sýkora (Bednář), 34. Chalupa (Vašíček), 55. Kastner (Chalupa), 59. Kastner (Chalupa, Hozák). Rozhodčí: Hornáček – Ovsík, Teršíp. Vyloučení: 5:9, navíc Paršakov (RIS) OT za NESP. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:5, 4:5, 4:7.

TJ HC Řisuty: Ilašenko – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Řepka, Patyk, Fortelka „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Okegawa – Novák A., Flachs, Neiss.
HC Stadion Vrchlabí: Soukup – Moník, Vašíček „A“, Voženílek „C“, Bendík „A“, Niko, Kynčl, Havránek – Bednář, Hlaváč, Chalupa, Mrňa, Urban, Hozák, Sýkora, Matějček, Kastner, Šlaicher, Bláha.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Dnes jen krátce – jsem na kluky pyšný!"

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák