TJ HC Řisuty VS. HC Trutnov
1. KOLO // 17:00 19.9., ZS Slaný

Řisutský obrat dirigoval Potěchin

Před náročným týdnem Řisuty pokračovaly ve své skvělé formě, když to tentokrát nebylo tak jednoznačné. V Děčíně totiž prohrávaly od 17. minuty už 0:3, poté ale zavelel k obratu Michail Potěchin dvěma góly a asistencí u třetího gólu. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě Vincent Keszi a Buldoci se díky zisku tří bodů posunuli už na čtvrté místo!

HC Děčín – TJ HC Řisuty 4:5 (3:1, 0:2, 1:2)
: 5. Kuchynka (Faigl, Oliverius), 12. Faigl (Oliverius), 17. Faigl (Kaltenböck, Oliverius), 51. Kuchynka (Faigl) – 19. Potěchin (Fortelka), 26. Potěchin (Novák F., Patyk), 33. Fortelka (Potěchin, Patyk), 42. Danov (Okegawa, Paršakov), 55. Keszi (Okegawa). Rozhodčí: Vokřál – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 4:6, navíc Zajan (DEC) OT za NESP a Zavřel (RIS) OT za VRAZ. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 263. Průběh utkání: 3:0, 3:4, 4:4, 4:5.

HC Děčín: Lavinger – Černohorský, Kaltenböck, Balcar, Loukota, Zdvořáček, Zicho, Tůma – Fojt, Arnold, Oliverius „C“, Faigl, Volráb, Zajan „A“, Smola, Kuchynka, Sýkora, Ineman.
TJ HC Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Řepka, Patyk, Fortelka „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Okegawa – Janeček, Holub, Neiss.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Vstup do dnešního utkání se nám vůbec nepovedl. Ačkoliv jsem hráče upozorňoval, že bez rychlého přístupu k soupeři budeme mít problém, tak si asi mysleli, že se domácí porazí sami. V podstatě nás vyškolil mazáckými přihrávkami Oliverius. Klíčové k našemu obratu byly tři situace. Gól na 13 ke konci první třetiny, přenastavení mozku v hlavách hráčů a skvěle ubráněné oslabení 3 na 5 ze začátku druhé periody. Otočka z 0:3 na 5:4 se cení a ukázala zdravý vzduch v kabině,"

22.01. v 20:27 |