Nájezdy tentokrát neúspěšné

Buldoci poprvé v této sezóně bodovali proti Lvům z Mostu. Po první třetině sice prohrávali 0:2, znovu ale dokázali dotáhnou soupeře. Vyrovnávací branku vstřelil minutu před koncem Petr Patyk. I díky skvělému Ilašenkovi se šlo do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější hosté.

TJ HC Řisuty – MOSTEČTÍ LVI 2:3 sn. (0:2, 1:0, 1:0 – 0:0)
: 38. Kolářík (Paršakov), 59. Patyk (Keszi, Janeček) – 2. Drašar (Bečvář, Fučík), 17. Čmolík (Polák, Mála), rozh. náj. Smolka. Rozhodčí: Jílek – Hradil, Teršíp. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

TJ HC Řisuty: Ilašenko – Řepka, Zavřel, Zderadička, Kolářík „A“, Rudovský, Novák – Fortelka „C“, Patyk, Náprstek „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Okegawa – Neiss, Holub, Janeček.
MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl – Havlík, Urbánek, Kuncl, Šesták, Havlůj „C“, Fučík, Polák – Smolka, Mála, Bečvář, Mical, Kýhos „A“, Čmolík, Řehoř, Drašar.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Jsme velmi rádi, že jsme konečně bodovali s týmem z první trojky. Teď nás čeká bitva v Jablonci, na kterou se musíme dobře připravit,"

8.01. v 20:54 |