Série výher končí ve Vrchlabí

Řisutská série výher došla ke konci ve Vrchlabí. Tam Buldoci podlehli hvězdami napěchovanému výběru HC Stadion. V každé třetině dostali tři branky, v té poslední ale dokázali alespoň dva vstřelit.

HC Stadion Vrchlabí – TJ HC Řisuty 9:2 (3:0, 3:0, 3:2)
: 5. Rolinek (Kastner, Niko), 8. Hlaváč (Bednář, Jirků), 17. Bláha (Moník F., Urban), 23. Hozák (Chalupa, Kastner), 27. Niko (Rolinek, Matějček), 28. Hlaváč (Bednář), 48. Hlaváč (Bednář, Mrňa), 53. Chalupa (Hozák), 58. Kastner (Bendík) – 42. Keszi (Vyskočil), 59. Kolářík (Formánek). Rozhodčí: Luczków – Goltsch, Hnát. Vyloučení: 3:3. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1039. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 9:1, 9:2.

HC Stadion Vrchlabí: Soukup – Jirků „C“, Niko, Havránek, Moník J., Bendík „A“, Voženílek, Kynčl, Vágner – Rolinek, Bláha, Hlaváč, Kastner, Bednář, Sýkora, Urban, Mrňa, Matějček, Chalupa, Hozák, Moník F.

TJ HC Řisuty: Jiroušek (27. Ilašenko) – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík (A), Rudovský, Řepka – Fortelka (A), Holub, Okegawa – Keszi, Vyskočil, Formánek – Danov, Patyk, Paršakov.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Oproti tomu prvnímu utkání (3:1) byl obrovský rozdíl v tom, že domácí proměňovali své šance, hned v první třetině dali tři branky a bylo, v podstatě, rozhodnuto. Z různých důvodů jsme dnes byli okleštění a nemohli jsme hrát na čtyři formace a ještě nám zaskakoval útočník na pozici obránce. Jsme rádi, že jsme nedostali deset gólů, to říkám na rovinu. Domácí tam ty šance měli, ale na druhou stranu musím říct, že kluci ten zápas odmakali. Bojovali až do poslední minuty a dělali, co mohli,"

15.12. v 11:09 |