IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Druhý zápas ve Dvoře Králové rovněž neúspěšný

Ani na druhý pokus nedokázali hokejisté Řisut na půdě Dvora Králové bodovat. Tentokrát sice byli bodovému zisku výrazně blíže než minule, domácí ale o osudu zápasu rozhodli v posledních minutách.

HC Dvůr Králové nad Labem – TJ HC Řisuty 3:2 (1:0, 1:1, 1:0)
: 15. Půhoný (Hoskovec), 24. Havlas (Luštinec, Valášek), 57. Hoskovec (Petira) – 32. Patyk (Danov, Paršakov), 50. Keszi (Kolářík). Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Pechánek. Vyloučení: 6:5, navíc Matějíček (DVK) a Náprstek (RIS) 5+OK za HRUB. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 381. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

HC Dvůr Králové nad Labem: Čáp – Petira, Karlík, Matějíček „C“, Franc, Tondr, Blažej, Šedivý, Luštinec, Hoskovec, Hrazdira, Dušek, Havlas, Ježek, Brokeš, Valášek, Půhoný „A“.
TJ HC Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin „C“, Zderadička, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Fortelka „A“, Řepka, Náprstek – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Patyk, Danov – Rendla, Holub, Okegawa.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Utkání jsme si prohráli v první třetině, kdy jsme neproměnili čtyři 100% tutovky a tím jsme urazili hokejového boha. Na gól jsme se strašně nadřeli a sami jsme poměrně lacino inkasovali. V naprosto vyrovnaném utkání rozhodla naše střelecká nemohoucnost,"

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák