TJ HC Řisuty VS. HC Dvůr Králové n. L.
28. KOLO // 19:00 18.12., ZS Slaný

Po třech výhrách z venku bez bodů

Po třech výhrách na venkovních kluzištích v řadě jely Řisuty na led poslední Bíliny, která, do té doby, nevyhrála v základní hrací době. To ale svěřenci Miroslava Kanise zlomili, když Buldoky porazili poměrem 4:2.

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
: 17. Kobes (Tomáš Běhula, Mašek), 36. Pokorný (Šmejc, Procházka), 51. Šimeček (Procházka, Urban), 60. Tupý (Šmejc) – 12. Řepka (Náprstek, Formánek), 49. Vyskočil (Keszi) Rozhodčí: Luczków – Janíček, Baxa. Vyloučení: 4:4, navíc Fábry OT za ZHK a Šimeček (oba BIL) OT za NESP. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HC Draci Bílina: Běhula R. – Vilinskij, Curkan, Pokorný, Kolíček, Cikánek, Brzek, Běhula T. – Tjurin, Kubišta, Kobes, Procházka „A“, Urban „C“, Žolobov, Fábry, Mašek, Tupý, Šimeček „A“, Zdeněk, Šmejc
TJ HC Řisuty: Ilašenko – Novák F., Potěchin „C“, Dostál, Kolářík „A“, Zderadička, Zavřel, Rudovský – Holub, Patyk, Fortelka „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Okegawa – Řepka, Náprstek.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „První třetinu jsme odehráli v tempu, ujali jsme se vedení parádním gólem Pavla Řepky po asistenci Šimona Náprstka, bohužel soupeř srovnal skóre šťastným gólem na 1:1.
Druhá třetina byla z naší strany špatně odehraná, bez nasazení, pohybu a po naší hrubé individuální chybě v obranném pásmu se domácí dostali do vedení.
Do třetí periody jsme vlétli, domácí dostali pod tlak a vytvořili jsme si dostatek příležitostí ke skórování. Bohužel jsme proměnili pouze jednu, když ve vlastním oslabení parádně proměnili situaci dva na jednoho Keszi s Vyskočilem. Pak ale do osudu utkání vstoupil hlavní arbitr, kdy nás nepochopitelně nejdříve poslal do oslabení, kdy nám ke vší smůle propadl kotouč za naši brankovou čáru (3:2), a potom nám sebral možnost jet trestné střílení za úmyslné posunutí branky v posledních dvou minutách utkání. Celkově jsem ale z porážky zklamaný a nezbývá nám nic jiného, než se pokusit přivézt nějaký bodový zisk ze Dvora Králové,"

16.11. v 21:24 |