HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Vlci znovu poraženi!

Řisuty ve středu protrpěly zápas s Mostem, který prohrály 0:7 a chtěly ho odčinit, stejně jako minule, proti Jablonci. A to se také povedlo. Na severu Čech totiž Buldoci vybojovali všechny tři body!

HC Vlci Jablonec nad Nisou – TJ HC Řisuty 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
: 36. Pavlů (Čechura, Frk), 51. Miškovský (Jandejsek, Nezbeda), 59. Homolka (Nezbeda) – 13. Kolářík (Hovsepjan, Okegawa), 22. Formánek (Keszi, Vyskočil), 41. Patyk (Fortelka), 55. Bernáth (Dostál, Hovsepjan) Rozhodčí: Vyštejn – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 7:9, navíc Pavlů 10 + 20 OK za NESP, Pilař 10 min. za NESP a Frk (všichni JBL) 10 min. + TH za NESP. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 294. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek– Pavlů „C“, Krejsa, Pulec, Pilař, Čechura, Jandejsek, Pilek – Gecko, Maďar „A“, Kačírek, Homolka „A“, Frk, Král, Jursa, Myškovský, Nezbeda, Bouřil.
TJ HC Řisuty: Ilašenko – Novák F., Potěchin „C“, Dostál, Kolářík „A“, Rudovský, Zavřel – Holub, Patyk, Fortelka „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Řepka – Bernáth, Hovsepjan, Okegawa.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Zápas byl z naší strany fantastický ubojovaný, kluci dodržovali systém, nedovolili soupeři přečíslení a konečně jsme byli mnohem disciplinovanější. Získaných bodů si nesmírně vážíme, po maléru s Mostem nám nalily čerstvou krev do žil,“

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák