TJ HC Řisuty VS. BK Havlíčkův Brod

Další ztracený zápas

Buldoci už poněkolikáté v této sezóně ztratili dvoubrankové vedení a v domácím utkání proti Dvoru Králové berou pouze jeden jediný bod.

TJ HC Řisuty – HC Dvůr Králové nad Labem 3:4 pp. (1:1, 2:0, 0:1 – 0:1)
: 2. Novák F. (Fortelka, Holub), 22. Formánek (Keszi), 27. Danov (Paršakov, Okegawa) – 12. Luštinec (Ježek, Matějíček), 44. Hoskovec (Půhoný, Dušek), 60. Luštinec (Půhoný, Petira), 65. Luštinec (Ježek, Matějíček) Rozhodčí: Luczków – Goltsch, Beneš. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.

TJ HC Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin „C“, Novák A., Kolářík, Bernáth, Zavřel, Vencovský, Rudovský – Holub, Patyk, Fortelka „A“ – Formánek, Huml „A“, Keszi – Vyskočil, Řepka, Hovsepjan – Paršakov, Danov, Okegawa.
HC Dvůr Králové nad Labem: Čáp – Tondr, Čáslava, Matějíček „C“, Karlík, Franc, Petira – Šedivý, Hrazdira, Brokeš – Luštinec, Ježek, Valášek – Dušek, Hoskovec, Půhoný „A“.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Dnešní utkání bych rozdělil po třetinách. První nebyla podle mít představ, byla bez pohybu a rychlého přístupu k soupeři a skončila 1:1. Do druhého dějství jsme vlétli mnohem lépe a podle mého názoru jsme zaslouženě šli do dvoubrankového vedení. Třetí perioda byla z naší strany odehrána neuvěřitelně naivně , hráči ABSOLUTNĚ nerespektovali pokyny a dětskými chybami jsme opět darovali soupeřovi body. Myslím, že si po sezóně půjdu zažádat o předčasný důchod, protože takovéhle chyby mi berou roky života. Ostatní si probereme zítra na tréninku a nezbývá nám nic jiného, než se o body porvat v Nové Pace, kde hrajeme zápas o 6 bodů.“

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

13.08. Tréninkové jednotky - Pátek 13. 8. 20:00 Neděle 15. 8. 20:45 Úterý 17. 8. 20:15 Neděle 22. 8. 20:45

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner